Sending
Máte jakýkoliv dotaz?
Vyplňte tento formulář

Trend T90P

Základní informace
Dispozice4 + kk
Zastavěná plocha56,42 m²
Podlahová plocha89,35 m²
Ceníkviz ceník
Popis

Rodinný dům T90P je dvoupodlažní dům zastřešený plochou střechou. Moderním vzhledem  a minimalizovanou plochou je vhodný zejména do městské zástavby. V rámci projektu Rezidence Popovice je koncipován jako trojdům. Dům nabízí pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině.

Dispozičně dům spadá do velikostní kategorie 4+KK. V přízemí objektu se nachází vstupní hala, která je situována na uliční fasádu, odkud je navržen hlavní vstup. Po stranách vstupní haly se nachází WC s technickou místností, ve které je umístěn zdroj tepla a prostor pro umístění pračky, případně sušičky a kuchyňský kout. Ten je propojen s hlavní obytnou částí jídelny a obývacího pokoje. Ze vstupní haly je přístupný centrální prostor jídelny se schodištěm, které je navrženo lehké ocelové bez podstupnic s dřevěnými nášlapy (alt. imitací) a ocelovým lankovým zábradlím. Ve druhém nadzemním podlaží jsou umístěny tři pokoje a koupelna. Všechny prostory jsou navrženy co nejefektivněji, přičemž velký důraz je kladen na maximální využití prostoru.

U krajních domů je navržen ocelový přístřešek se skladem o rozměru cca 3,25 x 9,15 z toho plocha skladu cca 9,0 m2.

Možné pozemky pro stavbu
Pozemek 07 – II.etapa , Pozemek 08 – II.etapa , Pozemek 09 – II.etapa , Pozemek 10 – II.etapa , Pozemek 11 – II.etapa , Pozemek 12 – II.etapa
Mapa pozemků
Galerie